Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Weingut Hauck

( ilość produktów: 2 )

Winnica Hauck – oto co mówią sami o sobie „ wierzymy, że wina powstają z naszymi odciskami palców, gdy my, jako rodzina, zabieramy się za to. Jesteśmy Jana, Heike i Heinz Günter. Poświęciliśmy się winu z sercem, ręką i umysłem. Jana prowadzi winnice wspólnie z Heinzem Günterem i Heike oraz zespołem, który jest tak samo zakochany w winie, jak my. Naszym domem jest Bermersheim vor der Höhe, mała wioska winiarska w sercu Rheinhessen i miejsce narodzin Św Hildegardy von Bingen (1098-1179). Tutaj nasza rodzina ma swoje korzenie i tradycję rodzinną - pierwsze pola winorośli pochodzą z 1727 roku

Jana zdobyła doktorat w dziedzinie badań przedsiębiorstw rodzinnych. Niemniej jednak, dołączyła do rodzinnego interesu. Uczęszczała do szkoły zawodowej winiarstwa i enologii w Neustadt. Jana jest namiętną następczynią, która lubi łączyć pragnienie wiedzy z podróżami (winiarskimi) i zdobyła praktyczne doświadczenie w winiarniach w Niemczech i Nowej Zelandii.

Heinz Günter Hauck absolwent enologii. Winiarz i przedsiębiorca pełnej krwi. Często przemyślane, zawsze zdeterminowane. Zna każdą beczkę i winnicę lepiej niż swoją kieszeń. Jego dziesięciolecia doświadczenia i jego nieomylne uczucie do wina sprawiają, że jest bezkompromisowy w tym względzie.

Heike Hauck Gospodyni domu, która trzyma firmę i rodzinę razem. Wspaniała hostessa i kucharka. Bez niej wszędzie wybuchłby chaos - czy to w biurze, w sprzedaży, czy w magazynie. Co więcej, żadna butelka wina nie dotrze do naszych klientów tak szybko i z taką miłością.

Każdy rocznik stawia przed nami nowe wyzwania - w winnicy i w winiarni. Naszą codzienną motywacją jest stać się w tym lepszym i lepszym - Heinz Günter Hauck „

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 3 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
Bardzo bezpieczne, niemal pancerne pakowanie w karton z wewnętrznymi przekładkami a dodatkowo, karton obłożony styropianem, całość zaklejona taśmą i owinięta folią.
2024-02-09
Szybka dostawa, towar bardzo dobrze zabezpieczony.
pixel